Pozdravljeni!

Regijska koordinatorka projekta Zdravje v vrtcu nam je posredovala spletni vprašalnik na katerega odgovarjamo strokovni delavci in starši. Prosim, preberite spodnje besedilo in si vzemite nekaj časa da odgovorite na vprašalnik.

Hvala za sodelovanje,
Nevenka Skrt, pomočnica ravnateljice

Velik del slovenskih predšolskih otrok obiskuje vrtec.

Tu preživijo med 6 do 9 ur dnevno. Poleg varstva otrok ima vrtec tudi vzgojno in izobraževalno vlogo.

Na lestvici vrednot ima zdravje zelo pomembno mesto.

Zato bi želeli izvedeti, koliko k boljšemu počutju in zdravju otrok lahko prispeva okolje vrtca in posamezni zaposleni v vrtcu,

ali imate dovolj možnosti, kaj bi še potrebovali, kako vse to vidijo starši,… Različni strokovnjaki Nacionalnega inštituta za javno zdravje bi vam radi pomagali.

Za realnejši vpogled in razumevanje prosimo, da v vašem vrtcu izpolnijo anonimni vprašalnik starši vrtčevskih otrok. Anketa vam bo vzela približno 3 minute časa in se nahaja na NIJZ spletni povezavi: https://www.1ka.si/vrtci2015starsi

Zanimajo nas mnenja vzgojiteljev, ravnateljev, koordinatorjev in drugih, ki delate v vrtcu ter staršev, zato vas lepo prosimo, da izpolnite vsa vprašanja v anketi.

Za vaše sodelovanje se vam najlepše zahvaljujemo.

Irena Jerič

Regijska koordinatorka