Zbiramo zanimive zgodbe, anekdote in stare predmete povezane s šolanjem na OŠ Kanal

Osnovna šola Kanal bo 1. septembra 2022 obeležila 60 let delovanja v matični stavbi v Kanalu. Ob tem pripravljamo različne dejavnosti. Pri pripravi dogodkov in spominkov ob visokem jubileju k sodelovanju vabimo širšo javnost, saj bi dogodke iz naše preteklosti radi prikazali čim bolj avtentično.

Če ste našo šolo obiskovali in bi bili pripravljeni z nami deliti kakšen lep ali zabaven spomin, ga lahko zapišete in pošljete. Morda lahko svojo pripoved posnamete, mi pa se bomo nato odločili, kje in kako jo bomo uporabili.

Če imate doma kakšne predmete, ki bi nam jih lahko darovali ali posodili, bomo z vašo pomočjo pripravili razstavo najrazličnejših predmetov, ki so v času vašega šolanja odigrali pomembno vlogo.

Vaše vsebinske prispevke (predmete in spomine) zbiramo do konca aprila 2022.

Če želite pri pripravi naših dejavnosti ob tem prazniku finančno pomagati, bomo veseli vseh darovanih sredstev, ki jih lahko nakažete na TRR šole številka SI56 01244-6030655055 odprt pri UJP Postojna, kot namen navedite »ŠESTDESET LETNICA«.

Dosegljivi smo:

• Na šoli na naslovu Gradnikova 25, 5213 Kanal
  • Na elektronskem naslovu tajnistvo@os-kanal.si
  • Na telefonski številki 05 39 81 600

Veseli bomo vašega prispevka!

V upanju na običajno jesen, ko bomo svoj jubilej lahko ustrezno praznovali, vas lepo pozdravljamo.