Spoštovani starši!

Glede na današnji odlok Vlade RS vas obveščamo, da so vrtci zaradi poslabšanja epidemiološkega stanja v državi od ponedeljka, 2. 11. 2020 še vedno zaprti. Izjeme so le nujna varstva, ko starši ne morete zagotoviti varstva drugje.

Za otroke, katerih starši delate pri delodajalcih, ki opravljajo dela, ki so pomembna za delovanje družbe in države (kot npr. zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski in policiji ter v službah, ki so pomembne za oskrbo prebivalstva), bo omogočeno NUJNO VARSTVO otrok v vrtcu v Kanalu oziroma v Kalu (pogoji kot za počitnice).

V času zaprtja vrtca ste starši opravičeni plačila za vrtec!

Starši, ki izpolnjujete pogoje za nujno varstvo in ga potrebujete, prosimo, da nas o tem nemudoma obvestite na vrtec.kanal@guest.arnes.si.

Sporočilo naj vsebuje ime in priimek otroka, dneve, ko boste potrebovali varstvo ter uro prihoda/odhoda otrok.

Ob prvem obisku vrtca v naslednjem tednu prosimo predložite tudi naslednja dokazila:

  • Potrdilo delodajalca, da starši opravljate delo, ki je nujno za državo in družbo. S seboj prinesite potrdilo obeh staršev.
  • Podpisano izjavo, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženimi osebami.

Lepo vas pozdravljamo

(Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost