Obogatitvene dejavnosti

OBOGATITVENE DEJAVNOSTI

Poleg osnovnega programa bomo v sodelovanju z osnovno šolo, občino Kanal ob Soči, TIC Kanal, Zavodom za zdravstveno varstvo in zunanjimi sodelavci izvajali tudi dejavnosti, ki bodo popestrile in obogatile življenje otrok v vrtcu. Izvajamo jih v sklopu dnevnega programa. Z njimi bogatimo vrtčevsko okolje, da bi bilo še prijetnejše za otroke in starše. Izvajajo jih strokovne delavke vrtca oziroma zunanji sodelavci.

Te dejavnosti so:

 •  Prireditve ob Tednu otroka: »Razigran uživaj dan« (4. – 10. oktober).
 • Mesec požarne varnosti.
 • Tradicionalni slovenski zajtrk.
 • Medgeneracijsko sodelovanje.
 • Veseli december.
 • Pustno rajanje
 • Srečanja s starši.
 •  Zaključek šolskega leta.
 •  Športni program »Mali sonček«.
 •  Predšolska bralna značka (starejše skupine).
 • Srečanje vrtcev Kanal – Deskle.
 • Krajši izleti.
 • Plavalni tečaj (najstarejši otroci iz skupine Mavrični škrat in Pikasti škrat)
(Skupno 134 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost