VRTEC PRAZNUJE 50 LET

Konec marca, natančneje 28.3.1971, so se prvič odprla vrata vrtca v Kanalu. To je bil velik dogodek za vse krajane, posebej pa še za družine z mlajšimi otroki.

V vseh teh letih se je veliko dogajalo, zato vas vabimo k ogledu videoposnetkov, ki vam bodo pričarali delček dogajanja v našem vrtcu nekoč in danes.

Glede na situacijo s koronavirusom smo poiskali način, da kljub vsemu obeležimo našega abrahama. Po dolgem premoru, ko so se otroci zopet vrnili v vrtec smo se začeli pripravljati na praznovanje.

Vstopite v naš svet ustvarjanja, igranja in petja tudi vi.

Vabljeni ste tudi na ogled risb otrok, ki so risali na temo vrtca. Starejši otroci so nam tudi povedali, zakaj radi obiskujejo vrtec in kaj jim je v vrtcu všeč. Risbice so razstavljene na ograjah vrtca.

Pomočnica ravnateljice Nevenka Skrt

(Skupno 1.470 obiskov, današnjih obiskov 1)