Vrtec pri OŠ Kanal

Vrtec pri OŠ Kanal -

VPIS OTROK

Vpis otrok v vrtec poteka navadno meseca marca za naslednje šolsko leto.  V kolikor je v skupini prosto mesto, sprejmemo otroka tudi med letom. Informacije o morebitnih prostih mestih med letom lahko dobite pri vodji vrtca Nevenki Skrt.

Pred vstopom v vrtec morajo starši z otrokom opraviti zdravniški pregled (vlogi za vpis je potrebno predložiti potrdilo pediatra o zdravstvenem stanju otroka) in oddati vlogo za znižano plačilo vrtca na CSD (enotna vloga).

V vrtec sprejemamo otroke od dopolnjenega enajstega meseca dalje do vstopa v osnovno šolo.

Pred vključitvijo otroka v vrtec povabimo starše na sestanek, kjer jim predstavimo vrtec, vzgojiteljico, pomočnico vzgojiteljice ter posredujemo napotke za lažji prehod otroka od doma v vrtec.